Dil Seçimi : Türkçe English русский العربية Français español

HAKKIMIZDA

MİSYON VE VİZYON

MİSYONUMUZ

Gıda sanayii’nde Türkiye’de ve Dünya’da ilkleri üretmek.
Ülkemize değer katacak yeni ihracat kapıları açmak.
Ar-Ge çalışmalarına önem vermek.
Pastacılık sektöründe atılımlarda bulunmak ve yeniliklere imza atmak.
Diğer uluslararası markaları taklit etmeden, etik değerlere bağlı kalarak her ürün için yeni konsept geliştirerek sektörün gözbebeği ürünler yaratmak.


VİZYONUMUZ

En iyi kalite, en uygun fiyat ve en iyi hizmet anlayışı ile ülke ekonomisine önemli katkılar sağlamak ve Fo markasını Dünya markası haline getirmek.

Özmer A.Ş.’nin tüm ürünleri toplam kalite anlayışı ISO 9001 - ISO 22000 belgeleri güvencesi ile sunuluyor. BVI’dan İngiltere ve Almanya, TSE’den de Hollanda akreditasyonlarını alan Fo ayrıca, Türkiye de HACCP belgesini ulusal ve uluslararası standartlarda DANAK’tan alan 2. gıda firması oldu.

2007 yılında patent başvurusu sıralamasında Türkiye’nin sayılı firmaları arasında sektöründe

11. sırada yer alarak gıda firmalarının arasında 1. oldu ve büyük bir başarıya imza attı.

Tüm ürünlerimizde kullanılan ambalajların Türk Patent Enstitüsünden alınmış endüstriyel tasarım belgeleri mevcuttur. Özmer A.Ş.’nin ürettiği her ürün Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın izniyle tüketcilere ulaşıyor.

Özmer A.Ş., kurumsal yönetim anlayışı, Toplam Kalite ve Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışmaları ile yatırım faaliyetlerine, yeni ürünler geliştirmeye ve sektörün gelişimi adına projeler üretmeye devam etmektedir.